Přehled kempového vybavení

Plážový stan                                                                                                               
Ideální ochrana proti větru a slunci u vody nebo na zahradě. Odolný, vodu odpuzující materiál. Tkanina s ochranou proti UV záření.  Rychlé a jednoduché postavení a složení. Sklolaminátové nástrčné tyčky.  Uzavíratelná přední strana. Dvě větrací okénka. Rozměry 270 x 117 x 215 cm. Hmotnost cca 1,4 kg.


Trojúhelníková plachta proti slunci 3 x 3 x 3 m                                                               
Mat
eriál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)         
Upevnění: šňůry nylonové, možné upevnit na strop, na stěnu, na stromy
Odolnost : vůči povětrnostním vlivům a  UV záření               
Barva: šedá nebo bílá


Autolednice U32 MOBICOOL 12/230V                                                                       Lednici je možné připojit i v autě. Příkon je 12/230V. Obsah ledničky je 29 litrů. Rozměr 39.6 x 29.6 x 44.5 cm Chladí o cca 19°C pod venkovní teplotu. Funkce chlazení ECO/MAX.    

                                                                                                                                              


Lávový gril - Severin RG 2343                                                                                    Raclette gril s lávovým kamenem Severin RG 2343 má ve výbavě 8 pánviček s nepřilnavým povrchem. Lávový kámen je vhodný pro zdravé grilování s omezením tuku. Rozměry grilovací plochy 50×25 cm. Zdarma zapůjčíme grilovací sadu.                                                          


Vařič SENCOR SCP 2250                                                                                     
Elektrický dvouplotýnkový vařič s plynule regulovatelným termostatem. Příkon 2250 W, 2 plotny o průměru 18,5 a 15,5 cm. Plynule regulovatelný termostat. Světelná kontrolka. Ochrana proti přehřátí. Protiskluzové nožky  Plynový vařič - Campingaz Camp Bistro                                                                       
Stolní vařič Campingaz Camp Bistro se hodí na vaření v kempech a při delších pobytech na jednom místě. Vařič se zapaluje pomocí vestavěného zapalovače a pracuje na kartuši Campingaz CP250, která není součástí balení. Ventilová plynová kartuše obsahuje 230g plynu. Doba provozu jedné kartuše je cca 1,5hod. Možné zakoupit za 120,-Kč/ks. 


Sekera Fiskars Handy 600, S121131, plastové pouzdro                                      Praktická sekera, velice vhodná do auta a na cesty. Se svými rozměry a hmotností  se řadí mezi lehčí sekery, které jsou však precizní a spolehlivé.                             
empingová LED svítilna 3517 s kompasem
                                                              Vlhku odolná svítilna, obsahuje sklápěcí držadla a vestavěný kompas. Tři režimy svícení - 100%, úsporný provoz, blikání. Jako napájení slouží baterie 3 x LR20 jsou součástí.Měnič napětí do auta 12V/230V, 200W

Model určený pro napájení mobilních telefonů, smartphonů, tabletů, netbooků, ultrabooků a notebooků, tiskáren, fotoaparátů a DVD přehrávačů v automobilu s maximálním příkonem do 200 W. Zvlnění výstupního napětí má tvar modifikované sinusoidy. Ochrana proti přehřátí, zkratům, přepětí, přetížení a vybití baterie. Prodlužovací kabel spojka Emos H05VV-F / 20 m                                                    Délka kabelu cca 20 m. Průřez kabelu 1,5 mm² , počet žil 3, max. zatížení cca 3 680 W, druh ochrany IP 20 provozní napětí 230 V - 250 VPumpa Sevylor RB2500G Dual Action Hand                                                            Univerzální ruční pumpa pro nafukování a vyfukování.                                               
Rozměr: 46 x 22 x 11 cm                                                                                              
Výkon: 2x 2 l/tah, 485 mBar (7 PSI)
Vařič na propan-butan Solo - jednohořákový.
Campingový vařič na propan butan je určen pro turistické účely k přípravě pokrmů.
Připojení přímo k 2 kg propan butanové láhvi (tato láhev není součástí dodávky).


Láhev PROPAN BUTAN 2kg

Láhev velmi oblíbená pro lehkou manipulaci a různorodost využití (například pro spotřebiče jako lampy, vařiče, ohřívače, opalovač). Je ideální pro přenosná zařízení, pro volnočasové aktivity jako kempování a kutilství. Tento druh láhve se připojuje na spotřebič přímo, bez regulátoru. Láhev má kuličkový ventil. Nejlehčí a nejmobilnější.

- množství plynu: 2 kg
- váha prázdného obalu: 4 kg