Nosiče kol

                                          Nejsme plátci DPH. Ceny jsou konečné. 

Nosič jízdních kol THULE EuroClassic G6 929 LED na tažné zařízení automobilu

Exkluzivní, stabilní a kapacitně rozšířitelný nosič pro 4 kola.
Přidáním adaptéru Thule Bike Adapter 928-1 snadno zvýšíte zatížitelnost nosiče, a umožníte tak přepravu dalšího jízdní kola.
Spojka ovladatelná jednou rukou vyžaduje velmi malou zavírací sílu a přesto poskytuje nejvyšší dosažitelnou stabilitu a bezpečnost, přičemž její připevnění k tažnému zařízení je záležitostí několika sekund.
Nosič kol se sklápí dozadu a zpřístupňuje tak celý zavazadlový prostor bez nutnosti sundávání kol. Tento pohodlný sklápěcí mechanismus se ovládá nohou a nechává vám volné ruce pro přidržení kol během sklápění.
Maximální hmotnost jízdního kola je 25 kg, a proto je možné přepravovat i elektrokola.
Nosič je uzamykatelný k tažnému zařízení a kola k nosiči pomocí systému jednoho klíče Thule.
Lze složit na plocho pro snadné skladování; dostatečně kompaktní pro skladování v kufru auta.
Produkt používá 13pólovou napájecí zástrčku, aby byla všechna světla na nosiči funkční. 

Možnost zapůjčit v ceně redukce na 7mi pólový konektor + adapter 928 -1 na čtvrté kolo.  Nosič jízdních kol PARMA PERUZZO na tažné zařízení automobilu. 

Nosič na tažné zařízení pro 4 kola. Nosič je uzamykatelný a naklápěcí. Součástí je držák 1., 2., 3. a 4. kola. Všechny držáky jsou samostatně uzamykatelné. 

Peruzzo Parma nosič na tažné zařízení 4 kola
- rychlé a jednoduché nasazení nosiče
- podpora oversize velikostí kol
- možnost zabezpečit nosič přídavným strapem na víko kufru
- homologované zadní světla.
- maximální průměr kol - 29
- max šířka gumy - 80 mm
- materiál železo
- hmotnost nosiče 20,3 kg
max.nosnost 4x17kg
se zásuvkou na 13 pinů - možno zapůjčit adaptér na 7 pinů (bude potřeba pro většinu vozidel v ČR) Střešní nosič kol Thule FreeRide 532 

Bezpečný a robustní nosič Thule s rychloupínacím systémem pro uchycení většiny rámů kol.
Verze nejprodávanějšího nosiče kol vychází z neméně populárního modelu Thule FreeRide 530. V novém modelu však došlo ke zvýšení rozpětí pro uchycení rámu na 22 - 80 mm (u oválných rámů je to max. 65 x 80 mm), takže nosič pojme i kola větších rozměrů.
Nová povrchová titanová úprava, dynamický design a důmyslné držáky kol usnadňující nakládání kol. V nabídce jsou i T-adaptéry.
Bojíte se odcizení? Odstranili jsme vám čísla zámků. Odstraněním čísla ze zámku Thule budou mít případní zloději ztíženou práci, protože zamezíte snadnému použití duplikátu klíče. 
Sada 2 zámků pro 100% bezpečí. Nosič před odjezdem nebo odchodem od vozidla uzamkněte - jeden zámek slouží pro ochranu kola, druhý pak pro samotný nosič.
Všechny nosiče jsou uzamykatelné jedním klíčem.


Vytvořte si webové stránky zdarma!